HAKKIMIZDA

 

kekemer hakkımızda

Hakkımızda

Global araştırmaların sonucunda değerlendirmeye aldığımız, iletişim ve konuşma bozuklukları alanında, kişilerin söz konusu sorunlarını ele aldığımız, kaynağını / ortaya çıkış sebeplerini sorgulayan yapımızla iletişim sorunları ve sonucundaki konuşma bozukluklarına, bilimsel hipotez ve tezler sonucunda ulaşılmış özel tekniklerle eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kekemer İletişim ve Konuşma Bozuklukları Merkezi uzun yıllardır kendisini kanıtlamış, güvenilir ekibi ve teknikleri ile kekemelik ve konuşma bozuklukları terapilerinde söz sahibi bir marka haine gelmiştir. Şirinevler ve Ümraniye dışında şubesi olmayan tamamı ile profesyonelleşmeyi kendisine misyon edinmiş, iletişim kurma yada konuşma zorluğu yaşayan bireylerin bu sorunlardan kurtulmasına yönelik yöntemler uygulamaktadır.

Sistemli bir yapının getirmiş olduğu düzenli eğitim şemalarının kişiler üzerindeki etkilerinin kısa zamanlarda görülebildiği KEKEMER ‘de sizler de bu farkı görebileceksiniz. Kekemer kullandığı MİDVAS – Fluency Shaping tekniği ile Kademesiz Sistemli Yapısal Konuşma Yöntemini desteklemektedir. İşitme sorunu ve zeka problemleri yaşayan bireyler haricinde, iletişim ve konuşma bozukluğu yaşayan bireye faydalı alabilen kurumumuz ve barındırdığı yöntemler sizlerin en verimli şekilde ve en kısa sürede akıcı konuşma düzeyine geçebilmenize yönelik olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kekemer, sektörel anlamda kazandığı haklı gururuyla iletişim ve konuşma bozuklukları ile ilgili, bu sorunu yaşayan bireylere verdiği güveni, her bireyi özel olarak değerlendirmesi ve bireylere özel terapi süreçlerini sürdürebilmesi ile bireylerin gözünde daha da sağlamlaştırmaktadır.

Ekibimizde psikolog, özel eğitim mezunları, odyometri mezunları ve çocuk gelişimi mezunları olarak farklı niteliklerde uzmanlarımız yer almakta, her biri mevcut vakalara bireysel sorun ve çözüm odaklı olarak yaklaşım göstermektedir.

İletişim bozukluğu sorunları ile artan kekemelik gibi konuşma bozuklukları / ifade güçlüğü aslında kişilerin kendilerine olan güven eksikliği gibi görülmektedir, bunu değiştirmeye yönelik olarak yaptığımız gelişmiş iletişim teknikleri ile kişilerin bu sorunları aşabilmelerine ciddi manada yardımcı olmaktayız.

kekemer logo

VİZYON

 

 • Ulaşabildiğimiz tüm bireylerde iletişim ve konuşma sorunlarını ortadan kaldırmak
 • Hatasız bir eğitim süreci
 • Sektörde örnek oluşturabilecek bir kurum olmak
 • Herkesin hizmetlerimizden yararlanabileceği şekilde hizmetlerimizi projelendirmek
 • Eğitim süreçlerini kusursuz takip altına alabileceğimiz optimum takip sistemine sahip olmak
 • Kurumumuzda istihdam edilen uzmanlarımızın kendilerini daha da geliştirebileceği verimli bir çalışma ortamlarını ve gerekli desteği sağlamak
 • Kurumumuzdan hizmet alan bireylerin süreç sonrasında da aldıkları eğitim sonucunda ulaştıkları başarıyı korumalarına olanak sağlamak

 

 

MİSYON

 

Kişilerin iletişim gücünü kendilerinin keşfedeceği bir sürecin sonucunda, konuşma aktivitelerini olabilecek en yüksek hitabet seviyesine taşıyacak şekilde arttırarak herhangi bir konuşma sorunu yaşamayacak düzeye taşınmasında tercih edilen bir kurum olmak.

 

 

TEMEL DEĞERLER

 

 • Dürüstlük ve Eşitlik
 • Kişisel Gizlilik Politikası
 • Yenilikçilik
 • Takım Çalışması
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Verimlilik


Kekemer Çalışma Saatleri ;

Şirinevler Şubesi  / 09:30 – 21:00

Ümraniye Şubesi / 10:00 – 20:00

 

SÜKUT ALTIN OLSA DA KONUŞABİLMEK HAZİNEDİR…

{$footer_yazisi}