NASIL YAPIYORUZ?

Nasıl Yapıyoruz

Nasıl Yapıyoruz

Kekemer İletişim ve Konuşma Bozuklukları Merkezi Ali AKTEKİN öncülüğünde kendisini kanıtlamış güvenilir kadrosuyla kekemelik ve konuşma bozuklukları tedavisinde söz sahibi bir kurumdur.

Bulunduğu mevkide/ bölgelerde tamamen profesyonelleşmeyi kendisine vizyon edinmiş yapısıyla 7 den 70 e konuşma zorluğu yaşayan bireylerin bu problemden kurtulmasına yönelik bilimsel programlar uygulamaktadır.

Kademesiz Sistemli Yapısal Konuşma Yöntemi ile birlikte kullandığı MİDVAS – Shaping tekniği ile birlikte, işitme sorunu olan ve zeka problemleri yaşayan bireyler haricinde, konuşma bozukluğu yaşayan bireye faydalı olan kurumumuz, barındırdığı yöntemler ile sizlerin en verimli şekilde ve en kısa sürede akıcı konuşma düzeyine geçmenize uygun olarak çalışmaktadır.

 

Kekemer, fizyolojik problemlerin haricindeki tüm vakalar için %100 başarıyı garantileyebilen tek kurum olmanın vermiş olduğu haklı gururla konuşma bozuklukları alanında, bu sorunu yaşayan bireylere verdiği güveni hiçbir bireyde farklı görmeden her bireyin kendine has sorunlarını özel olarak değerlendiren ve bireye özel tedavi süreçlerinin uygulandığı bir merkez konumundadır.

Konuşma Bozukluklarının kontrollü bir konuşma alışkanlığı seviyelerine taşınması ile tamamen düzelemeyebildiği tecrübesine vardığımız ekibimizle, düzelmelerin ardından bireylerin hala bıraktığımız gibi kontrollü konuşabildiğini test etmek adına temel eğitim sürecinden sonra 6 ay devam rutin kontrol süreçlerimizle takip altına almakta, uzun ve sonuç odaklı bir süreci amaçlamaktayız.

 


Kekemelik Eğitimi paylaşan: kekemer

{$footer_yazisi}