Ana Sayfa » MAKALELER » YILIN EN İYİ KONUŞMA BOZUKLUKLARI EĞİTİM MERKEZİ ÖDÜLÜ KEKEMER’İN !

YILIN EN İYİ KONUŞMA BOZUKLUKLARI EĞİTİM MERKEZİ ÖDÜLÜ KEKEMER’İN !

Engelsiz Sanat Projeleri kapsamında 3. sü düzenlenen ödül töreni bu yıl Engelliler Haftası münasebeti ile 1 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirildi. Yeni Mahalle Belediyesinin desteği ile gerçekleşen etkinlik Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve çok sayıda davetli katıldı.

Konuşma engellerine yönelik çalışmaları ile projeye destek olan Kekemer ailesini temsilen katılan İletişim Uzmanı Ali AKTEKİN, ödül töreninde Yılın En İyi Konuşma Bozukluğu Eğitim Merkezi Ödülü’nü Psikolog Dr. Meltem Özkandan’ın elinden aldı.

Ödülün ardından kısa bir konuşma yapan Ali AKTEKİN, kekemelik ve konuşma bozukluklarından bahsederken işitebilen herkesin doğru teknik ve yöntemler eşliğinde her ortamda diledikleri gibi kendilerini ifade edebilecek kadar güzel ve akıcı bir konuşmaya sahip olabileceklerini ifade ederek “bir engeli biz tamamen ortadan kaldırdık haydi bir engel de sen kaldır” dedi.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

{$footer_yazisi}